PRZEDSTAWICIEL Handlowy

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired

  • Opublikowano:8 lutego 2018
  • Wyświetleń 66
0 Applications
Szczegóły ogłoszenia

Doświadczona, dynamiczna firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji naturalnych nawozów roślinnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

ZADANIA:

Profesjonalna obsługa klienta
Fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia, ochrony roślin
Pozyskiwanie nowych klientów

WYMAGANIA:

Doświadczenie w branży lub wykształcenie kierunkowe (ewentualnie nabyta wiedza kierunkowa)
Znajomość rynku
Zdolności negocjacyjne
Obowiązkowość, skrupulatność
Dyspozycyjność
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności interpersonalne
Chęć do pracy i nauki
Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w stabilnej firmie, w miłym zespole
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy, samochód, laptop
Bezpłatne szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów
Elastyczne godziny pracy